top of page

TERAZİ BURCU 2024 Yorumu
TERAZİ BURCU 2024

GENEL

Ay Düğümleri: Koç Terazi aksındaki düğümler sizi fazlasıyla yakından ilgilendiriyor. Bu sizin için zıt görünen yerleşimde karşınızdaki insanlara, muhataplarınıza, ilişkinize, eşinize, ortağınıza uyum sağlamaya çalışırken uzlaşmacı işbirlikçi yanlarınızı ortaya koyarken çok dikkat etmeniz gereken bir konu var. O da kendi öneminizi değerinizi bilmek, özgürlüğünüzü korumak, özgüveninizi elinizde tutmak bu kavramları unutmadan ben ve sen arasındaki dengeyi çok iyi korumalısınız bu süreçte. Evlilik ayrılık gibi konular gündeminize gelebilir. Hayat sizi yanınıza bir partner eş ya da çalışma ortakları edinme konularında destekleyecek görünüyor.

 

Jüpiter: 26 Mayısa kadar Boğa burcunda 8. evinizde olmaya devam ediyor. Kardeşleriniz, işiniz veya eşiniz ortaklarınız aracılığıyla gelebilecek olan bir takım maddi kazançlar, miraslar, finansal imkanlarınız artabilir. Veya ödemeleriniz borçlarınız varsa bunlar kolaylıkla yönetilebilir. Beklediğiniz bir nafaka kredi sigorta durumları varsa bunlar tahsil edilebilir. Bir ameliyat olacaksanız yılın ilk yarısı bu açıdan daha avantajlı etkilerde olabilir.

26 Mayısta Jüpiter ikizler burcuna 9. evinize geçecek. Yılın ikinci yarısından itibaren kendinizi daha çok gezmek görmek öğrenmek çeşitli ilimlerle meşgul olmaya adayabilirsiniz. Dini felsefi ve ruhsal çalışmalar vizyonunuzu genişletebilir size şanslar sunabilir. Yurtdışına gitmek yabancılarla ortak işlerden kazançlar elde etmek de bu dönem olasılıklarınız arasında yer alıyor.

 

Satürn: 6. Evinizde Balıkta, 2024 yılı boyunca da burda olmaya devam edecek. Günlük iş yükünüzün, çalışmalarınızın, iş arkadaşlarıyla olan etkileşimlerinizin yoğun olduğu bir dönem olabilir. Buna bağlı stres sağlık problemleri de bu geçişin sonuçları arasında olabilir. Planlı ve düzenli bir çalışma şekli bu stresi yönetmede çok faydalı olabilir. Aksi takdirde sağlık sorunları, plansızlık ve düzensizlikten kaynaklı aşırı yorgunluklar ciddi sınavınız olabilir. Bu dönem evcil hayvanlarınıza onların sağlığına, yanınızda çalışan kişilere de dikkat etmeniz gerekebilir. 2025 Mayıs ayına kadar yaşam rutininizi ve işlerinizi disiplinli bir şekilde senkronize ederek ilerlemeyi öğreneceğiniz bir dönem olduğunu unutmamalısınız.

 

Uranüs: Boğada 8. Evinizde. Eş veya ortaklarınızın finansal alanları beklenmedik değişimlere maruz kalabilir. Miras nafaka ödemeler ortak kaynaklarla ilgili beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Bu ev doğum, ölüm, ameliyat, metafizik konularla da ilgili olduğundan bunlarla ilgili hayatınızda ya da çevrenizde ani gelişen durumlar meydana gelebilir. Eğer olumlu açılara sahipseniz ortak iş ve girişimlerden beklenmedik büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Bu etkiler 2026 Mayıs ayına kadar hayatınızda aktif olmaya devam edebilir.

 

Neptün: 2011 den beri Balıkta. 6. evinizde bir buçuk yıl daha olmaya devam edecek. Günlük işleriniz, iş planlamalarınız çalışma arkadaşlarınız aracılığıyla gelen yanılgılar hayal kırıklıkları meydana gelebilir. Sebebi veya tedavisi belli olmayan hastalıklar, bağımlılıklar başgösterebilir. Evcil hayvanlara bakım ya da onların sağlığıyla ilgili belirsiz durumlar zorlanmalar olabilir. Olumlu açılardaysanız hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanarak bu konulara iyileştirmeler sağlayabilirsiniz.

 

Plüton: 2008 den beri oğlak burcunda 4. Evinizdeydi. Ev aile yuva konularında, aile büyükleri ailedeki otorite kişilerle bağlantılı büyük dönüşümler yaşamış olabilirsiniz. Ev ya da yerleşim yerinizle alakalı köklü değişiklikler olmuş olabilir. Plüton Ocak ayından itibaren 5. Evinize kova burcuna geçiyor. Dönüşümü yeni deneyimleyeceğiniz alan sevgili aşk hayatın eğlenceli yönleriyle bağlantılı konular üzerinden olabilir. Aşk tutku cinsellik veya çocuklarla ilgili büyük kadersel olaylar yaşamanız mümkün.

Plüton için önemli tarihler 2 Eylül-12 Ekim arası son kez Oğlak burcunda Retro harekette olacak. Bu süreçte ev aile yuva ebeveynlerle ilgili son kez büyük gündemler ortaya çıkma ihtimali olabilir.

20 Kasım itibariyle de yaklaşık Plüton 19 yıl boyunca Kova burcunda hareket edecek.Terazi burcu 2024 yorumu
Terazi burcu 2024

 TERAZİ BURCU 2024


Aylara göre baktığımızda 2024 yılı için sevgili Yükselen Koçlar;

Ocak:

Şubat:

Mart:

Nisan: 1-25 Nisan Koç burcunda Merkür retrosu

Mayıs:

Haziran: 29 Haziran-15 Kasım Satürn Balık burcunda geri harekette olacak.

Temmuz: 2 Temmuz-7 Aralık arası Neptün balık burcunda Retro olacak

Ağustos: 5-28 Ağustos Aslan burcunda Merkür retrosu

Eylül: 2-Eylül-20 Kasım arası Plüton oğlak burcuna geri dönmüş olacak

Ekim: 9 Ekimden Şubat 2025 e kadar Jüpiter ikizler burcunda Retro olacak.

Kasım: 26 Kasım-15 Aralık Yay burcunda Merkür retrosu

Aralık: 6 Aralık Cumadan 26 Şubat 2025 e kadar Mars Aslan burcunda Retro olacak

 

 

 

 

 

18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page