top of page

Oğlak Burcu Aralık 2023

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcu olanlar, Aralık ayında birkaç önemli gelişme yaşayabilirsiniz. Öncelikle, Merkür retrosuyla ilgili konuşalım. Merkür, 23 Aralık'tan 14 Ocak'a kadar burcunuzda geri hareket edecek. Bu dönemde kararlarınızı daha temkinli bir şekilde almanızı, iletişimde daha dikkatli olmanızı gerektirecek. Karşı tarafı iyi dinlemeye, anlamaya çalışmaya özen gösterin. Sözleşme imzalarken veya elektronik alet alırken detayları kontrol etmek için biraz daha fazla zaman ayırın. Bu dönemde hayatınızı ve kariyerinizi programlarken acele etmekten kaçının, çünkü hatalar yapma olasılığı daha yüksek olabilir.


Venüs'ü incelediğimizde ise 4 Aralık'tan 29 Aralık'a kadar Akrep burcunda olacağını görüyoruz. Bu dönemde yeni arkadaşlar edinebilir, yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Kulüplere veya derneklere üye olmak size şans getirebilir ve sosyal çevreden destek alabilirsiniz.


13 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, size içe dönme ve hayal kurma zamanı olduğunu söylüyor. Daha fazla ilham alacak ve korkularınızı aşma şansınız olacak.


Ayın sonuna doğru, 27 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay, evlilik, ortaklık ve ilişki konularında bir gerçekle yüzleşme zamanı olduğunu söylüyor. Bu konularda dikkatli olmanızı ve avantajları değerlendirmenizi öneriyorum.


Oğlak Burcu Aralık 2023 te Özetle, sevgili Oğlak, bu ay karar alma süreçleri, iletişim süreçleri ve eğitim hayatınızla ilgili bazı önemli adımlar atacaksınız. Merkür retrosu sırasında dikkatli olmanız gereken konular bunlar. Ayrıca sosyal çevrenizde yeni bağlantılar kurabilir ve içsel olarak da büyüme ve ilham alma şansınız olacak.


Astrolog Arif AYDIN

astroarif.com

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page