top of page

Boğa Burcu 2024 Yıllık Yorumu: Aşk, Kariyer ve Finansal Durum | Astroloji Öngörüleri

Güncelleme tarihi: 20 Ara 2023

BOĞA BURCU 2024

GENEL

Ay Düğümleri: Koç Terazi aksında 12 ve 6. Evlerinizde olmaya devam edecek yaklaşık 1 yıl kadar daha. Hayatın yükü koşturmacası günlük yaptığınız bitmeyen işler sizi bu süreçte çok fazla yormaya başlayabilir. Belki bir takım sağlık sorunlarını harekete geçirebilir. Ay düğümlerinin mesajı burada size biraz işi gücü koşturmayı bırakıp içsel aleminize maneviyata yönelmenizi öğretmek isteyecektir. Ruhsal tarafınızı geliştirmek, bilinçaltı korkularınızla yüzleşmek, spirtüel alanlara ilgi duymak ve hayal gücünü çalıştırmak gibi pek çok deneyimler sağlayacağınız koşulları hayatınıza getirebilir. Belki bazı yardım kuruluşlarıyla etkileşim halinde olmak, buralara aktif yardımlarda bulunmak, hastaneler, bakımevleri gibi yerlere ziyaretler yapmak Kuzey Düğüm koç’un sizi nereye yöneltmeye çalıştığını anlamanızda büyük faydalar sağlayabilir. Bu süreçte fiziksel ve ruhsal sağlığınız sizin için çok önemli olacaktır. Varsa evcil hayvanlarınızın sağlıklarına da dikkat etmelisiniz. Yanınızda çalışan kişiler, işş arkadaşlarınız, iş ortamınız veya işinizle ilgili kadersel bazı dönüşümler problemler yaşamanız da olasılıklar arasında.

 

Jüpiter: 26 Mayısa kadar Boğa burcunda sizin burcunuzda olmaya devam ediyor. Ve artık Ocak ayıyla birlikte retrosu bitip düz harekete geçtiğinde ise şansların ve fırsatların açıldığını görmeye başlayabilirsiniz. İsteklerinizin arzularınızın daha kolay bir akış içinde gerçekleştiğini görebilirsiniz.

26 Mayısta Jüpiter ikizler burcuna 2. Evinize geçecek. Para kazanma, gelirler, ticaret, seyahat ve uluslarası işlerden kazançlar, iletişim ve eğitim yoluyla kazançların devreye girdiği, daha çok üretmek çalışmak kazanmak isteyeceğiniz bir dönem Mayıs ayında başlayabilir.

 

Satürn: 11. Evinizde Balıkta. 2024 yılı boyunca da burda olmaya devam edecek. Hatta 2025 mayıs ayına kadar bu alanda alacağınız etkiler sosyal çevre ve arkadaşlarınızla ilgili temalar olabilir. Arkadaşlarınız, içinde bulunduğunuz guruplar dernekler topluluklar üzerinden bazı sınavlar verebilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarınızla arkadaşlarınızla kopma noktasına gelebilirsiniz. Veya onların hayatlarıyla ilgili bazı kısıtlanmalar zorlanmalar meydana gelebilir. İş ve kariyerinizden gelen gelirleri kontrollü kullanmalısınız. Bu dönemde toplumla kalabalıklarla olan bağlantılarınızda, ya da belirlediğiniz hayaller ve hedeflerle alakalı konularda ciddi sorumluluklar almanız gerekecektir.

 

Uranüs: Boğada 2019 dan bu yana siz bile kendinizi tanıyamayacak kadar değişim yaşamış olabilirsiniz. Eski kalıp düşüncelerden kurtulup kendinizi bambaşka biri olarak görebilirsiniz. Olayları algılayış şeklinizde büyük farklılıklar içinde olabilirsiniz. Zaman zaman daha asi sinirli gergin tavırlarınız meydana gelebilir. Muhataplarınız sizdeki bu değişime ayak uyduramayabilir. Beklenmedik kazalar sakarlıklar da bu dönemde çok fazla görülebilir. Bu sıra dışı değişimler hayatınızda 2026 ya kadar devam edebilir.

 

Neptün: 2011 den beri Balık burcunda 11. evinizde. Bir buçuk yıl daha burada olmaya devam edecek. Dostlarınızın arkadaşlarınızın sosyal ortamlarınızdaki kişilerin sizi yanlış yönlendirebileceği bir dönem olabilir. Bu kişiler tarafında büyük yanılgılara hayal kırıklıklarına düşebileceğiniz gibi haritanız destekliyorsa idealize ettiğiniz hayallerinize kavuşma imkanınız da bu süreçte meydana gelebilir. Özellikle 10 nisan tarihlerinde arkadaş kurbanı olmamaya çalışın sevgili boğalar.  2024 ün en önemli olumsuz tarihlerinden bir tanesi.

 

Plüton: 2008 den beri oğlak burcunda 9. Evinizdeydi. Hayat görüşünüzde inançlarınızda olaylara bakış açınızda ciddi dönüşümler yaşamış olabilirsiniz. Yurtdışı konuları seyahatler akademik eğitimler hayatınıza derin deneyimler getirmiş olabilir. Plüton Ocak ayından itibaren 10. Evinize kova burcuna geçiyor. Ve artık büyük mücadeleler göstereceğiniz konular iş hayatı meslek kariyer patronlar ve otoritelerle yaşayacağınız mücadeleler olabilir.

Plüton için önemli tarihler 2 Eylül-12 Ekim arası son kez Oğlak burcunda Retro harekette olacak. Bu dönem eğitim din inanç ve yabancılarla ilgili olarak son sancılı dönemleriniz olabilir.

20 Kasım itibariyle de Plüton yaklaşık 19 yıl boyunca Kova burcunda hareket edecek.

 


Boğa Burcu 2024 Yıllık Yorumu: Aşk, Kariyer ve Finansal Durum | Astroloji Öngörüleri


Boğa burcu 2024 yılı yorumu
Boğa burcu 2024 yorumu


Aylara göre baktığımızda 2024 yılı için sevgili Yükselen Boğalar;


Ocak: Uzak yolculuklar, yurt dışı seyahatleri eğitim, din inanç konularında harekete geçebileceğiniz bir ay. Bu ay eşinizin ortağınızın kaynaklarına, maddi konulara ve arkadaşlarınızla diyaloglarınızda yanılma yanıltma gibi etkilere açık olabilirsiniz.


Şubat:  Bu ay iş ve kariyer planlarınızda ani yön değişimlerine beklenmedik durumlara açık olabilirsiniz. Size uymayan fikir farklılıkları olabilir konuyu gereksiz yere büyütmemenizde fayda var. Bunun yanında eğitim hukuk seyahat alanlarında ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Mart: Bu ay ani gelişen olaylara fiziksel kazalara da açık potansiyelli bir ay. Aynı durum iş ve kariyer hayatınızda da görülebilir. Ayrıca sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızın yoğun olduğu onlardan güzel destekler alabileceğiniz bir ay. 25 Martta Terazi burcundaki Ay Tutulması iş veya sağlıkla ilgili bir konunuzun güç kazanarak tamamlayabileceğiniz ve sonlandırabileceğiniz destekleyici bir tutulma.


Nisan: 8 Nisanda Koç Burcunda Güneş Tutulması meydana gelecek. Sosyal çevrenizden yana hissettiğiniz yalnızlık, kısıtlanma, harekete geçememe hallerinizin, çözümlenip şifa bulmaya başlayacağı bir tutulma diyebiliriz. 1-25 Nisan Koç burcunda Merkür retrosu var. Bu retroyla yapmak isteyip içinize attığınız ne varsa geriye dönerek hatırlayıp not alın. Ayrıca arkanızdan konuşanlar gizli saklı dönen işlerin de ortaya çıkabileceği bir ay.


Mayıs: Bu ay sizin ayınız. Çok güzel etliler alıyorsunuz. Uzun zamandır yapmak istediklerinizi ortaya koymak ve sosyal çevrenizden, sizden büyük olgun otorite kişilerden kalıcı destekler alarak ilerleyebileceğiniz bir ay.


Haziran: Maddi konuların kazançlarınızın ön planda olduğu artmaya başladığı bir ay. Ama yine de hayalinizdeki miktarlara ulaşmakta zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Parayla ilgili iletişim trafiğiniz artabilir. 29 Haziran-15 Kasım Satürn Balık burcunda geri harekette olacak. Arkadaşlarınız, sosyal çevrenizle olan meselelerininiz yapılandırılarak çözülmek üzere yeniden ortaya çıkabilir yaklaşık bu 5 ay boyunca.


Temmuz: Bu ay kardeşlerinizle ailenizle ve yakınlarınızla olmak isteyeceğiniz kendi kabuğunuza çekilip huzuru bulmak isteyeceğiniz uyumlu bir ay. 2 Temmuz-7 Aralık arası Neptün balık burcunda Retro olacak. Kardeşlerinizden yakın çevrenizden dostlarınızdan gelen yardımlar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu 6 aylık Neptün balık retrosunda Hayal ve umutlarınızda sis perdesi oluşturan oluşturan konuların gerçeklik kazanmaya başladığını görebilirsiniz.


Ağustos: Bu ay harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Aile ev yuva alanlarınız hakim olacak. Ebeveynler aile büyükleri ya da evinizle ilgili iyimser bir konu için beklenmedik durumlar gelişebilir.

5-28 Ağustosta Başak ve Aslan burcunda Merkür Retro yapacak. Bu dönemde çocuklarınız ya da onların sağlığı ile ilgili geçmiş konular gündeme gelebilir. Aşk hayatı veya riskli bazı yatırımlar açısından yeni adımlar atmamak gerekebilir. Ev aile yuva anne babanızla olan iletişimlerde geçmiş konulardan kaynaklı sorunlar olabilir. Özellikle 18 Ağustos civarı bunlara dikkat etmenizde fayda var.


Eylül: İşiniz ve emek harcadığınız şeylerde ön planda olmak isteyebileceğiniz bir ay. Sevgili aşk flört ya da keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Fakat bunları yaparken kendinizi engellenmiş baskı altında hissedebilirsiniz. İletişimden kaynaklı beklenmedik sorunlar gelişebilir 7 Eylül civarı. Yakın mesafe yolculuklarında trafikte daha dikkatli olmanızda fayda var. 2-Eylül-20 Kasım arası Plüton oğlak burcuna geri dönmüş olacak. Uzak yerler hak hukuk eğitim inanç konularında yıllardır yaşadığınız dönüşüm kendini son bir kez hatırlatabilir. 18 Eylülde Balık Burcunda Ay Tutulması var. Sevgi, aşk, arkadaşlık, dostluk, hayaller umutlar alanlarınız çok güçlü bir dönüşüme uğrayıp rotasını bulabilir bu tutulmayla.


Ekim: 2 Ekim Terazi Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yeni bir iş konusu, günlük rutinlerinizin yenilenmesi gibi durumlar bu tutulmanın etkilerinden. Sağlık hastalık konularında yeni bir tedavi yöntemi ya da bir sağlık konusu gündeminize gelebilir. Eşle ortakla olan iletişimler, yanlış veya savunmasız bırakan eylemler, kıskançlıklar bu ay oldukça aktif olabilir. 9 Ekimden Şubat 2025 e kadar Jüpiter ikizler burcunda Retro olacak. Hakettiğiniz alamadığınız paralar varsa bu dönemde karşınıza gelebilir.


Kasım: Bu ay eş ortak anlaşmalar sözleşmelerle ilgili yeni gündemler meydana gelebilir. ortak kazançlarla ilgili zorlanmalar gecikmeler meydana gelebilir. 26 Kasım-15 Aralık Yay burcunda Merkür retrosu. Ödemeler borçlar alacak verecekler kredilerle ilgili eski konular gündeme gelebilir.


Aralık: Eğitim, uzak yolculuklar, yabancılar, dini hukuksal konular bu ay ön planda olabilir. Aile yuva ev yaşam alanınızla alakalı harekete geçmeniz gereken konular için güzel bir ay. 6 Aralık Cumadan 26 Şubat 2025 e kadar Mars Aslan burcunda Retro olacak. Ailevi meselelerde yanlış yaptığınız bir takım davranış ve ya işleri düzenlemek için bir fırsat olabilir. Tabi aile ve ebeveynlerle agresyon savaş ortamına da müsait olabileceği için buna da dikkat etmenizde fayda var.


Astrolog Arif AYDIN

 

 

 

 

 


40 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page