top of page

Akrep Burcu Aralık 2023

Sevgili Akrep burcu ve yükselen Akrep burcu olanlar, Aralık ayında birkaç önemli gelişme yaşayabilirsiniz. 13 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, size yatırımlarla ilgili şans vaat ediyor. Daha fazla para kazanabilir ve daha iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Ancak 23 Aralık'tan 14 Ocak'a kadar Merkür retrosu yaşanacak, bu nedenle yatırımlarla ilgili kararlarınızı 14 Ocak'tan sonra uygulamanız daha mantıklı olabilir astrolojik olarak.


Merkür retrosu döneminde nelere dikkat etmeniz gerektiğine gelince, acele kararlar almaktan kaçınmalı, şüpheci olmamalı ve paranoya ile hareket etmemelisiniz. Saplantılara takıntılara yönelmek yerine, bunları yönetmeye çalışmalısınız. İletişim kurarken özellikle yakın çevrenizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalı ve gereksiz güç savaşlarına girmemelisiniz. Çünkü bu durumda zararlı çıkmanız olasıdır.


Venüs'ü incelediğimizde ise 4 Aralık'tan 29 Aralık'a kadar kendi burcunuzda olduğunu görüyoruz. Bu size bazı avantajlar getirecektir. Aşk hayatınızla ilgili daha şanslı olacak, kendinizi daha yaratıcı, güçlü ve romantik hissedeceksiniz. İlişkileriniz bu dönemde daha rahat bir şekilde ilerleyebilir.


Ayın sonuna doğru, 27 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay size nasıl etkiliyor diye baktığımızda, hukuki problemleriniz varsa bunlarla ilgili inisiyatif kullanmanız gerekebilir. Ayrıca yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa veya yüksek eğitim alıyorsanız, bazı gerçeklerle yüzleşmeniz ve sorunları çözmeniz gerekebilir.


Akrep Burcu Aralık 2023 te Özetle, sevgili Akrep, bu ay aşk açısından şanslı olacaksınız. Dikkat etmeniz gereken konular ise aldığınız kararlar ve iletişim konuları olacak.


Astrolog Arif AYDIN

astroarif.com


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

BURÇ YORUMLARI | BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM

BURÇ YORUMLARI | BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM YÜKSELEN KOÇ BURCU Astrolog Arif AYDIN https://youtu.be/8FckFP9GW4o Venüs chiron sekstili  ve satürnle kavuşum yapmış bir Venüsünüs  uranüsle  karesi… Top

Yerel Seçimlere Astrolojik Bakış

Sevgili Değerli Arkadaşlarım, Bu gün sizlere seçim astrolojisindeki kolektif yapıdan bahsedeceğim. Gönlünüzdeki sancılara ve düşüncelerinize kulak vermek istiyorum. Bu çağda, Facebook adıyla anılan o

Comentarios


bottom of page