top of page

Yay Burcu Aralık 2023

Sevgili Yay burcu ve yükselen Yay burcu olanlar, Aralık ayında birkaç önemli gelişme yaşayabilirsiniz. Tam 13 Aralık'ta burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek ve size yeni projelerin başlangıcını vaat ediyor. Bu dönemde kendinizi daha umutlu, neşeli ve risk almaya daha yatkın hissedebilirsiniz. Seyahatler, özellikle işle ilgili seyahatler gündeme gelebilir.


Ancak, 23 Aralık ile 14 Ocak arasında Merkür retrosu yaşanacak. Bu nedenle maddi harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Gereksiz yere para harcamaktan kaçınmalı ve maddi harcamalarınızı iyi planlamalısınız. Eğer bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bu konuda bir uzmana danışmanız veya 14 Ocak sonrasına ertelemeniz faydalı olabilir.


Venüs'ü incelediğimizde ise 4 Aralık'tan 29 Aralık'a kadar Akrep burcunda olduğunu görüyoruz. Bu ay, yaratıcılığınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz bir dönem olacak. İşinizle ilgili olarak insanlara yardım etmek isteyebilir ve yardımseverlik ön planda olabilir.


Ayın sonuna doğru, 27 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayla birlikte kredi, borç veya alacak konularında bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir. Bu konuları iyi yapılandırmanızı öneriyorum, böylece ayın son günlerine varmadan daha rahat edebilirsiniz.


Yay Burcu Aralık 2023 te Özetle, sevgili Yay, bu ay şanslı olduğunuz alan yeni projeler ve işinizle ilgili yeni başlangıçlar olacak. Dikkat etmeniz gereken konu ise aralık ayı boyunca 14 Ocak'a kadar maddi harcamalarınız olacak.


Astrolog Arif aydın

astroarif.com


8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page