top of page

Terazi Burcu Aralık 2023

Sevgili Terazi burcu ve yükselen Terazi burcu olanlar, Aralık ayında birkaç önemli gelişme yaşayabilirsiniz. Güney düğümün Terazi burcuna geçtiği bir süreçte olduğunuzun farkındayım ve sinirlerinizin gerildiğini biliyorum. 13 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, size bazı avantajlar ve şans getirebilir. Özellikle yeni kararlar alabilir ve yeni bir eğitim sürecine başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden de destek görebilirsiniz. Ancak bu yeni kararları ve eğitimi, benim önerim 14 Ocak sonrasında gerçekleştirmeniz yönünde olacak. Çünkü 23 Aralık ile 14 Ocak arasında Merkür retrosu yaşanacak ve özellikle ailevi ilişkilerinizde bazı problemler ortaya çıkabilir. Anne-baba ilişkilerinde iletişim sorunları yaşanabilir ve ev, emlak, arsa gibi konularda karar almakta zorlanabilirsiniz. Kiralık ev ile ilgili sözleşme veya kontrat gibi konularda sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ev içinde kazalara dikkat etmeniz gerekebilir ve bazı elektronik aletler bozulabilir, tamir ettirmeniz gerekebilir.


Terazi burcu aralık 2023 te , Bunun dışında, Venüs'ün ayın büyük bir kısmında Akrep burcunda olduğunu görüyoruz. Bu da size maddi açıdan bazı avantajlar getirebilir ve kendi kazanımlarınızla ilgili daha akışta ve rahat hissedeceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Ancak gereksiz harcamalardan kaçınmanızı ve mümkün olduğunca biriktirmeye çalışmanızı öneririm, çünkü biriktirmek bu dönemde zor olabilir.


27 Aralık'ta Yengeç burcunda gerçekleşecek bir dolunayla kariyerinizle ilgili bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir. Hedeflerinize ulaşmak için biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir ve patronlarınız veya hayatınızdaki otorite figürleriyle iletişimde aksamalar ortaya çıkabilir.


Özetle, sevgili Terazi, şanslı olduğunuz konular daha çok para ile ilgili konular olacak. Ancak ev, emlak, arsa gibi konularda dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıca ailevi ilişkilerde iletişim problemleri yaşanabilir. Kariyerinizle ilgili bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir ve hedeflerinize ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.


Astrolog arif aydın

astroarif.com


3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page