top of page

Kova Burcu Aralık 2023

Güncelleme tarihi: 6 Ara 2023

Sevgili Kova burcu ve yükselen Kova burcu olanlar, Aralık ayında birkaç önemli gelişme yaşayabilirsiniz. 13 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, size yeni umutlar, hayaller ve idealler vad ediyor. Sosyal çevrenizden gelebilecek destekleri vurgulayarak arkadaşlarınızla ortak yürütülebilecek projeleri anlatıyor. Ancak, 23 Aralık ile 14 Ocak arasında Merkür geri harekette olacak, bu nedenle bu projeleri ağırdan almanızda fayda olduğunu düşünüyorum. Bu dönemde dost sandığınız bazı kişilerin aslında dost olmadığını fark edebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemek ve karar alırken bağımlılıklardan arınmak önemli olabilir.


Ayın sonuna doğru, 27 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayın etkileri sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini işaret ediyor. Ayın son günlerinde günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız ve çalıştırdığınız kişilerle ilgili bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.


Venüs'ü incelediğimizde, 24 Aralık'tan 29 Aralık'a kadar Akrep burcunda olduğunu görüyoruz. Bu dönemde kariyerinizde şanslı olabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, kariyerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilir ve hayatınızdaki otorite figürlerinden destek alabilirsiniz.


Oğlak Burcu Aralık 2023 te özetle , sevgili Kova, kariyerinizde şanslı bir ay sizi bekliyor. Ancak dikkat etmeniz gereken konu, gizli düşmanlıkların ve verebileceği zararın olabileceği konular olacak. Kendinizi korumak ve dikkatli olmak önemlidir.

Astrolog arif aydın

astroarif.com


3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Sirrius Yıldızı Ve Dogon Kabilesi

Sirrius Yıldızı Ve Dogon Kabilesi Mali Cumhuriyeti'nde yaşayan Dogon yerlilerinin mitolojisinde Sirius yıldız sisteminden Dünya gezegenine "gönderilenler"i ifade eden bir terimdir. Nommo'nun gemisi te

GNOSTİSİZM

GNOSTİSİZM Gnostisizm, eski Mısır ezoterizmini, eski Yunan ezoterizmini (Platon, Pisagor), İbrani tradisyonlarını, Zerdüştçülüğü, bazı Doğu geleneklerini ve dinlerini, Hıristiyanlığı eklektik bir tutu

Comments


bottom of page