top of page

OĞLAK BURCU 2024

OĞLAK BURCU 2024


Ay Düğümleri: Koç Terazi aksındaki düğümler sizin 10. Ve 4. Evlerinizde hareket etmeye devam ediyor. Bu süreçte sizin öğrenmeniz gereken ise iş kariyer statü mesleki hayatla aranıza bir mesafe koyarak ev ve aile yaşamına zaman ayırabilmektir. Bitmeyen sorumlulukları fazlasıyla ciddiye alıp sizi yükseltmek yerine geriye çektiğini gördüğünüz bir süreç olabilir. Buradaki bir yıl boyunca kökleriniz atalarınız aile büyükleri ebeveynlerle olan bağlantılarınız, evinize yuvanıza verdiğiniz değer sınanacaktır. Aile değerleri ve kariyer hırsı arasındaki dengeyi kurmak için bedeller ödeyebilirsiniz. Kontrolcülüğü, iş yükünü azaltıp aile bireylerine gereken duygusal şefkati, anlayışı ve onlarla uyum içerisinde olmayı öğrenmek zorunda kalabilirsiniz. En güzeli zorunda kalmadan hareket etmek olacaktır.


 Jüpiter: 26 Mayısa kadar Boğa burcunda 5. evinizde olmaya devam ediyor. Sanatsal konular, yaratıcı fikirler, hobiler, eğlence alanları, spekülatif yatırımlardan yana şanslı olduğunuz bir süreçtesiniz yılın ilk yarısında. Aşk hayatında sizi heycanlandıran güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuğunuzun hayatıyla ilgili güzel gelişmelere şahit olmak gibi durumlar yaşanabilir.

26 Mayısta Jüpiter ikizler burcuna 6. Evinize geçecek. İş ve çalışma hayatıyla ilgili konular yılın ikinci yarısında size şanslar sunabilir. Tabi bunun için biraz iletişim ve iş yoğunluğuna önem vermeniz gerekecektir. Çalışma arkadaşlarınızla daha uyumlu aktif bir tempoda ilerlemeniz mümkün. Belki uluslarası iş fırsatları elde edebilir ya da eğitimle ilgili alanlarda çalışma hayatına başlayabilirsiniz.

 

Satürn: 3. Evinizde Balıkta, 2024 yılı boyunca da burada olmaya devam edecek. Bu yıl kardeşlerinizle ya da yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Zihninizden geçirdikleriniz, düşünceleriniz, iletişimlerinizde daha kısıtlanmış hissedebilir veya bu alanlarda sınavlar verebilirsiniz. Kardeşlerinizle sorunlar yaşama olasılıkları fazla olabilir. Bu dönemde eğitime, bilgiye, yazmaya çizmeye, bol bol araştırıp öğrenmeye odaklanmak çok iyi gelecektir. Ayrıca seyahatler yaparken de özellikle kısa mesafe yolculuklarında araç bakımlarınızı kontrol ettirmeli, trafik kurallarına daha çok dikkat etmelisiniz.oğlak burcu 2024 yorumu
oğlak burcu 2024

 

Uranüs: Boğada 5. Evinizde. Bu dönemde aşk ilişkileriniz heyecanlı bir akışta olabilir. Bitişler başlangıçlar ardı arkası kesilmeyebilir. Belki bir tuhaf bir partner veya aşk ilişkisi getirebilir. Çocuklarınızla ilgili beklenmedik gündemler oluşabilir. Beklenmedik bir çocuk haberi veya çocuklarınızın sağlığı ile ilgili konular gelişebilir. Doğum haritanıza göre, Spekülatif yatırımlar oldukça riskli olabilir. Çok büyük kazançlar veya kayıplar yaşanabilir. Farklı ya da denenmemiş alanlardan hobilerden ek işler yapılabilir. Bu etkiler 2026 Mayıs ayına kadar devam edecektir.

 

Neptün: 2011 den beri Balıkta. 3. evinizde bir buçuk yıl daha olmaya devam edecek. Bu süreçte özellikle iletişiminize, anlaşmalar sözleşmeler imzalar evrak yazı gibi konularda yanılgılara düşmemeye veya siz başkalarını yanıltmamaya dikkat etmelisiniz. Yakınlarınızın ve kardeşlerinizin hayatında belirsiz birtakım durumlar meydana gelebilir. Bunun yanında yaratıcı ve ilahi sezgilerin fikirlerin bol olduğu bir dönemde olabilirsiniz. Bu dönemde yazdığınız bir roman bir kitap mükemmel bir çıkış yapabilir.

Plüton: 2008 den beri sizin burcunuzdaydı sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar. Kişiliğiniz benliğiniz fiziğiniz çevreniz ilişkileriniz kısacası hayatınızdaki pek çok şeyde büyük dönüşümler yaşamış olabilirsiniz uzun yıllar sonucu olarak. Plüton Ocak ayından itibaren 2. Evinize kova burcuna geçiyor. Bu kez işiniz, paranız maddi koşullarınızla ilgili önemli dönüşümlere başlıyorsunuz. Tabi bu kısa sürede olmayacak. Uzun yıllar alacak. Kazanç alanlarında büyük bir güç elde edebileceğiniz gibi büyük kayıplar yaşama riskiniz de mevcut sürecin sonunda. Bunun potansiyelleri ve detayları hakkında bireysel haritalarınız bilgi verecektir. 

Plüton için önemli tarihler 2 Eylül-12 Ekim arası son kez Oğlak burcunda Retro harekette olacak. Son kez kendiniz ve karakterinizle ilgili dönüşümlerinizi gün yüzüne çıkarıp bir kapanış yapabilir. Bu mevzulardan sorgulanabilir sınanabilirsiniz.

20 Kasım itibariyle de Plüton yaklaşık 19 yıl boyunca Kova burcunda hareket edecek.

 

Aylara göre baktığımızda 2024 yılı için sevgili Yükselen Koçlar;

Ocak:

Şubat:

Mart:

Nisan: 1-25 Nisan Koç burcunda Merkür retrosu

Mayıs:

Haziran: 29 Haziran-15 Kasım Satürn Balık burcunda geri harekette olacak.

Temmuz: 2 Temmuz-7 Aralık arası Neptün balık burcunda Retro olacak

Ağustos: 5-28 Ağustos Aslan burcunda Merkür retrosu

Eylül: 2-Eylül-20 Kasım arası Plüton oğlak burcuna geri dönmüş olacak

Ekim: 9 Ekimden Şubat 2025 e kadar Jüpiter ikizler burcunda Retro olacak.

Kasım: 26 Kasım-15 Aralık Yay burcunda Merkür retrosu

Aralık: 6 Aralık Cumadan 26 Şubat 2025 e kadar Mars Aslan burcunda Retro olacak

 

 

 

 

 

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page