top of page

Burçlarda İlişkiler Akrep - Terazi

Burçlarda İlişkiler Akrep - Terazi


HER BURÇ KARŞIT BURCUYLA KARŞILIKSIZ BİR İLİŞKİ İÇİNDEYKEN KENDİNDEN ÖNCEKİ BURÇ İLE TELÂFİ EDİCİ BİR İLİŞKİDEDİR.

Meselâ= akrep'i ele alalım,

Bir hava grubu burcu olan terazi psişenin bilinç tarafını ifade ederken bir su grubu olan akrep psişenin bilinç altı tarafını ifade eder.

Terazinin özünde iş birliği becerisi yatmaktadır.

Bir hava grubu burcu olan terazi farklılıklara dikkat çeker, farklılıkları kibarca dile getirir, huzurlu ve uyumlu ilişkiler kurma arzusundadır.

Terazi herşeyden önce herşeyin iyi olmasını ister.

Oysa akrep iyi olmakla ilgilenmez, derin ve düşünceli hali ile terazinin etkileyici halini dengeler.

Akrep'in niyeti, ayırt edici özellikleri geçersiz kılacak bir kriz yaratarak terazinin yüzeyselliğini açığa çıkartmaktır.

Bunu da sinsi ve yıkıcı bir veya acımasız bir kavgayla kışkırtarak yapar.

Akrep'te bir birliktelik ister ancak iki partner değil, tek bir leş ister.Burada konu huzur ve uyum değil, ölüm ve yeniden doğuştur.

Aynı şekilde, akrep burcunun bu karanlık ve şeytani özelliklerini bir ateş grubu burcu olan yay dengeleyerek adalet ve ahlâki konulara vurgu yapmak suretiyle bilincin gelişimine uygun ortam yaratır.
6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kişisel Gelişim - Bilinçaltı teknikleri

Kişisel Gelişim - Bilinçaltı teknikleri Bilinçaltı Zihinsel Teknikler İyileştiren şey nedir? İyileştirici güç nerededir ve nasıl kullanılabilir? Bunlar hepimizin merak ettiği, hayati derecede önem taş

Su Burçlarındaki Gezegenler

Su Burçlarındaki Gezegenler Su burçları  (akrep , balık , yengeç) Su evlerindeki gezegenler gizli veya bilinçaltı seviyelerde nele­ rin olup bittiğini gösterirler; bu yaşamda -uzak geçmişten kay

Comments


bottom of page