top of page

BURÇ YORUMLARI | BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM

BURÇ YORUMLARI | BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM

YÜKSELEN KOÇ BURCU

Astrolog Arif AYDIN 

 

Venüs chiron sekstili  ve satürnle kavuşum yapmış bir Venüsünüs  uranüsle  karesi… 

Toplumsal anlamda maddi konularla ilgili haksızlıklara adaletsizlikler nereye kadar gidecek ? Arkanıza insanları takıp artık bunlara dur deme zamanı gelmiş gibi …

Bu dönemde herkesle bağlantıya geçip örgütleme girişiminde öncülük edebilirsiniz… sonunu düşünmeden hareket etmeyin.

Ayrıca aşk ilişkilerine dikkat topluma kollektife kafayı sardırıp burununuzun dibindeki aşkınıza olan ilişkinizdeki kaba saba ani tasarılarınız ilişkinizin bi anda kıvılcımlanıp sonlanmasına neden olabilir. Özellikle yükselen derceleri 6 olanlar daha dikkat etmeli.

 

 

YÜKSELEN BOĞA BURCU

Astrolog Arif AYDIN

 

Satürn uranüs karesi  1-10 ev aksında . Buda demek oluyor ki kariyer iş güç konuları doğru anlayış  ve idrak oluşturma zamanı geldi. Satürn chiron arasındaki 60 lık sekstil kariyer alanınızdaki dönüşümle ilgili doğru düşünce sistemini oturtmanız gerektiğinin göstergelerinden bir tanesi… Kariyer alanında bir dönüşüm değişim içerisindesiniz Bu değişim ya seve seve yada seve seve olmak zorunda . Yoksa kaçınılmaz bir deprem etkisi olabilir… Sevgili boğa idrak ne demek hiç düşündün mü? İdrak anlayışı iliklerinde kemiklerinde müşahade etmek demek… Peki ya sence ne demek ?

 

 

 

YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Astrolog Arif AYDIN

Sevgili ikizler burcu bu hafta gök yüzü sana Yetenekli ve bilgili olduğun alanlarlda kendini farket. Gayet net. Onun sapı bunun çöpü diye düşünme kendine şunu sor. En iyi anladığım konu nedir diye kendine sor ve o olanada derinleş. 9. Evindeki gezgen yığılması 1. Evindeki kuzey aydüğümü ile güzel açı yapıyor. Ama insan hayatına faydası olmayan boş beleş magazin dedikodu moda  ve bilimum popüler kültür peşinde ömrünü tüketirsen tükenirsin.  Bilgide derinleş… bu günlerde köşeye sıkışmışlık hisleriniz olabilir  haftaya dahada rahatlarsınız. Her zaman yaptığınızı yapın kafaya takmayın…

 

 BURÇ YORUMLARI | BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM

 

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Astrolog Arif AYDIN

 

Sevgili yükselen yengeçler bu ay kendi bilinçaltınızdaki yüksek aktivitelere dikkat etmenizi öneririm. Toplum içindeki imajınız toplum içinde nasıl göründüğünüzle ilgili konulara takılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sizi anlamadıkları için bazılarını hayatınızdan çıkarabilir ilişkilerinizi kopma noktasına getirebilirsiniz.  Bitirmek yerine orta yolu bulmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca eşten gelirler miras konuları gündemizinde olacak.

 

 

 

YÜKSELEN ASLAN BURCU

Astrolog Arif AYDIN

 

 Sevgili yükselen aslanlar bazılarımızın evlilik le ilgili konular gündeme gelebilir. İş yerinde aşk yaşayan bazı yükselen aslanların ilişkilerinde gerginlikler olabilir. Bunlar ciddi bir evliliğe dönüşmediği sürece ya mevcut işinizden yada evlilik amacınızdan vazgeçme gündeminiz olabilir. Sizin için zor dönem bir dönem ancak 3. Bir seçeceğin olduğunu her zaman bilin.

Dikkat edin önümüzdeki haftalar içinde parayla ilgili konularda  iş yerinde ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz. Şirketinize ait internet bankacılığı tarzı işler yada bitcoin tarzı dijital paralarla uğraşıyorsanız ani olumsuz dalgalanmalar olabilir. Birlikte yaşadıklarınız eş ve iş arkadaşlarıyla sevecen iletişim kurabileceğiniz fırsatlar oluşacak iyi değerlendirmeli.

 

 

 

YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Astrolog Arif AYDIN

Sevgili yükselen başaklar özellikle hukuksal konular gündeminizde olabilir. Davalar hukuksal konular sinirlerinizi yıpratabilir. Bağışıklık sisteminize dikkat edin sağlınız herseyde önemli. Çabalarınız ve aşırı hırslarınızın sizi yıpratabileceğinin farkında olun . Sürekli iş düşünmek yerine kendinize ve bedeninize zaman ayırın. Sağlık spor fitness gibi konuları gündeminizi alın vücut ve zihin senkronizsayonu sağlayın meditasyon bu aşamada önemli bir yardımcıdır.  Şu sıralar yurt dışına çıkma hayali olanlar sadece hayal edebilirler.  Çünkü yurt dışına çıkışları ani bir şekilde iptal olabilir uçak seferlerinin iptal olup olmamaları gündemlerinde olacaktır.

 

 

 

 

YÜKSELEN TERAZİ  BURCU

Astrolog Arif AYDIN

 

Sevgili teraziler hadi yine iyisiniz ciddi bir aşk tetiklenmesi söz konusu. Çekim ve ihtirasın ve tutkunun olduğu bir aşk hayatınızda yer bulabilir. Bu aşk geçmişten kalma birilerinin gündeminize gelmesiylede olabilir.

Evli olan teraziler evlilik alanlarında bitmek bilmeyen bazı kronik sorunlar için kafa patlatabilirler. Özellikle bu kronik sıkıntılar artık başka limanlara yelken açmak gerektiğini düşündürebilir. Yada kalıp müsade etmeye devamda diyebilirsiniz… Karar vermek ne kadar zor değil mi? Düşünün vazgeçemediğiniz nedir?

 

Yine bazı Terazilerde ise çocuk yapmak için güzel zamanlar.

Bazı teraziler çocukları için yapmayı düşündüğü harcamalar nedeniyle eşiyle kriz maddi konularda kriz yaşayabilir. Miras kalma durumu olan yükselen terazilerde mevzuyu iyi takip etsinler.

 

 

 

 

YÜKSELEN AKREP BURCU

BURCU ŞUBAT 2021

Arif AYDIN

 

Yükselen akrepler özellikle 7 evlerindeki uranüs ve mars a dikkat etmeliler. 4. Evdeki gezgen yığılması ile  7. Ev arasındaki kareler özellikle aile konularındaki yaşadıkları bazı sıkıntıların aşmaları gerektiğini çünkü ilişikinin ilerleyemediğiinin göstergelerinden bitanesi.

Uzun süredir maddiyatla ilgili konularda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz . Doğru yerde doğru işi yamıyor gibi hissedebilirsiniz… bunun sebebi yapıyor olduğunuz işle yakın çevrenizin anlayışı bir birine uymuyor. Bir değişikliğe gidebilirsiniz.. Birlikte hareket etmek ve iş partnerlerinizden yenilikçi fikirler almak size fayda sağlayacak.

 

 

 

YÜKSELEN YAY BURCU

Astrolog Arif AYDIN

Sevgili yükselen yaylar. Yazışma çizişme evraksal işlemleler iletişim konularında ve ayrıca kardeşlerinize olan ilişkilerinizde sizin için güze zamanlar. İş güç konusunda haber bekleyenler için güzel zamanlar. Bazı yükselen yaylar için evlenme teklifi etme yada evlenme ye yönelik iletişim kurmak çok hoş güzel sonuçlar verebilir.

Bir çoğunuzda özelliklede sokağa çıkma yasağıylada ilgili olarak aşırı dercede bunalmışlık ve sıkılmışlık olabilir. Hem psikolojik hem ruhsal sağlığınız için ilk fırsatta kendinizi sokaklara atın spor fitness yapın yada yürüyebildiğiniz kadar kendinizi yoruncaya kadar yürüyün… bunaltınızı hafifletecektir.

 

 

 

 

YÜKSELEN OĞLAK  BURCU

Astrolog  Arif AYDIN

Sevgili oğlak burcu 2 . Evinizde yani maddiyat ve parayla ilgili konularda gündeminiz var. İçinizde hobilerle uğraşanlarınız vardır. İşte şimdi uğraşdığınız hobinizi paraya dönüştürme zamanınız. Para kazanmak sizin için sevdiğiniz şeyleri sevdiğiniz işleri yapmak bu dönemin size en önemli mesajı bu. Hobidende para kazanılırmıymış canım demeyin inat etmeyin kendinizi yeniliklere açın. Gök yüzü size diyor ki yaptığınız işte zevk alın. Zorunda olduğunuz için değil zevk aldığınız için yapın.  İş yaparken zevk almaya kendinizi açın diyor. Bazı çoluk çocuk sahibi yükselen oğlaklar çocukların masraflarında artış olabilir. 

Ayrıca gelenekçi kafayı birere bırakabilen yükselen oğlaklar çılgın ve tutkulu bir aşka kendini açabilirler. Ancak gelenekçi yapınız bu tip bir olaya blokaj oluşturuyor.

 

 

 

YÜKSELEN KOVA BURCU ŞUBAT 2021

Astrolog Arif AYDIN

Gökyüzündeki gezginlerin çoğu kova burcuna toplantıdalar yoğun bir dünya gündemi var. Dünyanın teknolojik gündemi. Geçen yıl metal fare insanlara Chip takılacak mı ? Antik uzaylılar anunnakiler, sosyal medya , sosyal medyaların devletlerin kontrol altına almaları arzuları gibi bir çok toplumsal olay alemi melekütte görüşülüyor…

İnsanlığın teknoloji ile imtihanı sağlıkla ve vürüslerle imtihanı tüm gezegen ve meleki kuvvelerin gündeminde.

Bireysel anlamda bakıldığında ise aile ve aileden gelen yanlışlar doğrular inançlarda dahil  gelenekçi yapıları sorgulayarak klişe bilgilerin artık hayatınıza hizmet etmediğini farkedebilirsiniz.  Bunu farkedince ne olacak ? Artık kendinize has , kendinize özgü bir hayatınız olduğunu ve bu hayatı kendinize göre şekillendirmeniz gerektiğini farkedeceksiniz.

 

 

 

YÜKSELEN BALIK BURCU

Astrolog Arif AYDIN

 

Son iki yılın en keyifsiz dönemlerinden birini yaşıyor olabilirsiniz. Ama üzülmeyin 20-25 gün kadar gün içinde bu durum geçicek biraz daha sabır… Çok bambaşka bir dünyalardasınız enginlere sığmayıp taşan bu düşünceleriniz yazma vakti diyebiliriz. İçinizde yazar olmayı düşünenler var ise bu iş için çok güzel bir zamanladalar… Maddiyat konusunda başkasına bağımlı olmak çok iyi bişey değil bu konuya kafa yoracak gibi görünüyorsunuz.

 


13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yerel Seçimlere Astrolojik Bakış

Sevgili Değerli Arkadaşlarım, Bu gün sizlere seçim astrolojisindeki kolektif yapıdan bahsedeceğim. Gönlünüzdeki sancılara ve düşüncelerinize kulak vermek istiyorum. Bu çağda, Facebook adıyla anılan o

Comments


bottom of page