top of page

Başak Burcu Aralık 2023


Başak ve yükselen başaklarlar aralık yılın son ayı olan yorumlarla karşınızdayız. Sevgili başak burcu aralık 2023 te sizi neler bekliyor gelin inceleyelim...


Başak burcu, birkaç önemli gelişme ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 13 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, evinizle ilgili yenilikler getirebilir. Ev dekorasyonu yapabilir, yeni eşyalar alabilir veya hatta ev değişikliği yapma şansınız olabilir. Ancak 23 Aralık'tan 14 Ocak'a kadar devam edecek olan Merkür retrosu dönemi, adımlarınızı daha yavaş atmaya ihtiyaç duyabileceğiniz bir dönem olacak. Özellikle aşk hayatınızda aceleci kararlar vermekten, fevri davranmaktan kaçınmalı ve takıntılarınızı doğru bir şekilde yönetmeye çalışmalısınız. Ayrıca çocuklarınızla ilgili bazı sorunları çözmeniz gerekebilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyarken biraz zorlanabilirsiniz.


Bunun dışında, Venüs'ün akrep burcunda geçişi sizin için avantajlar getirebilir. 4 Aralık'tan 29 Aralık'a kadar süren bu geçiş, seyahatlere çıkmanızı ve bu seyahatlerde hoşlandığınız biriyle tanışmanızı sağlayabilir. Aynı zamanda yakın çevrenizden de destek görebilirsiniz.


Ayın sonuna doğru, 27 Aralık'ta Yengeç burcunda gerçekleşecek bir dolunayla arkadaşlarınızın bazı problemlerini çözmeniz veya bir arkadaşınızın daha önce fark etmediğiniz negatif bir yönüyle yüzleşmeniz gerekebilir.


Özetle, sevgili Başak, şans sizinle olacak. Seyahatlerle ilgili avantajlar elde edecek ve yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu aşk hayatınız olacak. Aceleci kararlar vermekten kaçınmalı ve duygusal konularda daha dikkatli olmalısınız.


Başak burcu aralık 2023 yorumunu dinlediniz


Astrolog arif aydın

astroarif.com

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page