top of page

Balık Burcu Aralık 2023

Sevgili Balık burcu ve yükselen Balık burcu olanlar, Aralık ayında birkaç önemli gelişme yaşayabilirsiniz. 13 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, kariyerinizle ilgili yenilikler ve başlangıçlar vad ediyor. Hedeflerinize daha hevesli, umutlu ve coşkulu bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz.


Ancak, 23 Aralık ile 14 Ocak arasında Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu süreçte sosyal çevrenize dikkat etmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızla itilaflar, yanlış anlaşılmalar ve gereksiz tartışmalar ortaya çıkabilir. Üyesi olduğunuz bir kulüp veya dernek varsa, sosyal ilişkilerde aksamalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde olaylardan uzak durmaya çalışın, gözlemci bir konumda olmayı deneyin.


Venüs'ü incelediğimizde, 4 Aralık'tan 29 Aralık'a kadar Akrep burcunda olduğunu görüyoruz. Bu size şans vad ediyor, özellikle yüksek eğitimle ilgili konularda daha başarılı olabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa avantajlı olabilirsiniz. Ayrıca medya konularında da avantajlarınız olabilir.


Ayın sonuna doğru, 27 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayın sizin üzerinizdeki etkilerine baktığımızda, aşk hayatınızda biraz karışıklık görünebilir. Bir gerçekle yüzleşme ve ilişkinizle ilgili bir krizle karşılaşma ihtimali bulunuyor.


Balık Burcu Aralık 2023 te Özetle, sevgili Balık, Aralık ayında şanslı olduğunuz alanlar yurt dışı bağlantılı işler, eğitim hayatı ve hukuki konular olacak. Ancak sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor.


Astrolog Arif AYDIN

Astroarif.com


9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page