top of page

BALIK BURCU 2024


GENEL

Ay Düğümleri: Koç Terazi aksındaki düğümler sizin 2. Ve 8. Evlerinizde ilerlemeye devam ediyor. Kendi değerlerine önem vermek üretmek kazanmak çabalamak bu süreçte öğrenmeniz gereken konular arasında. Başkalarının kaynaklarına güvenmek ise hayal kırıklığı yaratabilir. Bu dönem eşin kazançlarına, kredilere, ortaklıklara fazla güvenmemenizde kendi kaynaklarınızı gelirlerinizi odaklanmanız başarılar ve büyük avantajlar sağlayacaktır. Riskli tehlikeli işlerden uzak durmaya çalışmalısınız. Beklemediğiniz bazı borçlar ödemeler de hayatınıza girebilir.
26 Mayısta Jüpiter ikizler burcuna 4. Evinize geçecek. Yılın ikinci yarısında taşınmak, ev sahibi olmak, ev, aile, yuva ebeveynlerinizle ilgili güzel gelişmeler meydana gelebilir. Ailenizden maddi manevi destekler görebilirsiniz. Aile ya da anne babanızla kırgınlıklarınız sorunlarınız varsa düzeltmek için iyi bir dönem olabilir. Görünür olmaktansa daha mahrem alanınızda yuvanızda huzur ve güven arayışı içerisinde olmak isteyebilirsiniz. İçsel huzurunuz artabilir ileriye yönelik önemli kararların tohumlarını temellerini bu süreçte atabilirsiniz. 


BALIK BURCU 2024 YORUMU


Satürn: 2023 te sizin burcunuza geçti sevgili Balıklar 2024 yılı boyunca da burda olmaya devam edecek. Hayatınızdaki pek çok yükü omuzlarınıza almış hissedebilirsiniz. Bazılarınız otorite figürlerinden yana zorluklarla karşılaşmış olabilir eş baba patron devlet gibi. Bazı balık burçları sağlık sorunlarıyla uğraşıyor olabilir. Yorgun sıkılmışlık daralmışlık hislerine sık sık kapılabilirsiniz. Yükselen balıklar bu dönemde kilo da verebilirsiniz. Tabi bunun sağlıklı bişekilde olup olmadığını takip etmenizde fayda var. Sorumluluklarla daha gerçekçi bir şekilde savaşmanız gerekebilir bu yüzden elinizi taşın altına koyup yapmak istediklerinizi, işlerinizi, projelerinizi artık somut bir şekilde ortaya çıkarmanız beklenecektir. Bu dönem dünyaya iz bırakacak somut ve sağlam adımlar atmalısınız. İlişkilerle ilgili statü değişimleri evlilik ayrılık gibi önemli kararları bu dönem alabilirsiniz. Bu etkiler 2025 Mayıs ayına, Satürn balık burcunu terk edene kadar devam edebilir. 


Uranüs: Boğada 3. Evinizde. Bu süreçte yakın çevrenizi değiştirebilir veya yakınlarınızla ilgili önemli değişiklikler gözlemleyebilirsiniz. Olumlu açılar altındaysanız kardeşler, yakın çevre, farklı fikir ve buluşlar icatlar ya da iletişimlerinizden kaynaklı sürpriz büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Olumsuz açılardaysanız bu konuları tersi yönünden olumsuz sürprizler olarak karşılayabilirsiniz. Kardeşlerle yakınlarınızla beklenmedik kopuşlar yaşayabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek araştırmak eğitim yayıncılık gibi konulardan beklenmedik büyük fırsatlara ulaşabilirsiniz. Bu etkiler 2026 Mayıs ayına kadar kendini etkin bir şekilde gösterebilir.  


Neptün: 2011 den beri Balıkta. Bir buçuk yıl daha sizin burcunuzda olmaya devam edecek. Bu süreçte ne istediğinizi bilemiyor kendinizi ifade edemiyor olabilirsiniz. Manevi ilahi sezgisel ve daha çok soyut kavramlara ilginiz artabilir. Fedakarlık ve idealist bakış açınız maksimum düzeyde olabilir. Diğer taraftan gerçeklerden realiteden tamamen uzaklaşmış hayal dünyasında geziyor da olabilirsiniz. Özellikle yükselen balıklar ilişkilerde mantığı iradeyi devre dışı bırakırsanız, olumsuz durumlarla karşılaşabilir aldanmalar, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Neptün sizin burcunuzda ilerlerken çoğu zaman harekete geçmekte zorlanabilir başladığınız işleri bir türlü bitiremeyebilir ya da aşırı sakin ve ruhsal tavırlar sergileyebilirsiniz.  


Plüton: 2008 den beri oğlak burcunda 11. Evinizdeydi. Sosyal çevreniz tamamen dönüşme uğramış olabilir. Arkadaşlarınız dostlarınız içinde bulunduğunuz guruplarla büyük mücadeleler vermiş olabilirsiniz uzun yıllardır. Plüton Ocak ayından itibaren 12. Evinize kova burcuna geçiyor. Bu geçiş kendi içinizde büyük dönüşümlere sebebiyet verebilir. Dışarıya gösteremediğiniz içsel birikimler patlamalara neden olabilir. Psikolojinize daha çok dikkat etmeniz gereken bir süreç olabilir. 

Plüton için önemli tarihler 2 Eylül-12 Ekim arası son kez Oğlak burcunda Retro harekette olacak. Bu dönemde yeniden sosyal çevrenizi arkadaşlarınızı sorgulama, oradaki dönüşümlerle bir kez daha yüzleşme zamanı olabilir. Bu tarihlerde dostlarınız arkadaşlarınız, kariyerden elde ettiğiniz kazançlarınızla ilgili güçlü dönüşümler yaşayabilirsiniz. 

20 Kasım itibariyle de Plüton yaklaşık 19 yıl boyunca Kova burcunda hareket edecek.


BALIK BURCU 2024
BALIK 2024

BALIK BURCU 2024 YORUMU


Aylara göre baktığımızda 2024 yılı için sevgili Yükselen Koçlar;

Ocak: 

Şubat:

Mart:

Nisan: 1-25 Nisan Koç burcunda Merkür retrosu

Mayıs:

Haziran: 29 Haziran-15 Kasım Satürn Balık burcunda geri harekette olacak.

Temmuz: 2 Temmuz-7 Aralık arası Neptün balık burcunda Retro olacak

Ağustos: 5-28 Ağustos Aslan burcunda Merkür retrosu

Eylül: 2-Eylül-20 Kasım arası Plüton oğlak burcuna geri dönmüş olacak

Ekim: 9 Ekimden Şubat 2025 e kadar Jüpiter ikizler burcunda Retro olacak.

Kasım: 26 Kasım-15 Aralık Yay burcunda Merkür retrosu

Aralık: 6 Aralık Cumadan 26 Şubat 2025 e kadar Mars Aslan burcunda Retro olacak

BALIK 2024


BALIK BURCU 2024


7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

BURÇ YORUMLARI | BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM

BURÇ YORUMLARI | BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM YÜKSELEN KOÇ BURCU Astrolog Arif AYDIN https://youtu.be/8FckFP9GW4o Venüs chiron sekstili  ve satürnle kavuşum yapmış bir Venüsünüs  uranüsle  karesi… Top

Yerel Seçimlere Astrolojik Bakış

Sevgili Değerli Arkadaşlarım, Bu gün sizlere seçim astrolojisindeki kolektif yapıdan bahsedeceğim. Gönlünüzdeki sancılara ve düşüncelerinize kulak vermek istiyorum. Bu çağda, Facebook adıyla anılan o

Comments


bottom of page