top of page

Aslan Burcu Aralık Ayı Yorumu

Sevgili Aslan ve yükselen burcu Aslan olanlar,


Aralık ayında sizin için bazı önemli gelişmeler söz konusu olacak. 13 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, hayatınızda özellikle aşk hayatıyla ilgili yeni fırsatları beraberinde getirecek. Daha şanslı, mutlu ve neşeli bir döneme adım atıyorsunuz. Bu süreçte yeni bir sevgiliyle tanışma olasılığınız da yüksek. Neşeli ve pozitif enerjiniz sayesinde daha sosyal olacak, hobilerinize daha fazla vakit ayırmaya başlayacak ve yaratıcılığınızı daha rahat ortaya koyabileceksiniz.


Ancak, 23 Aralık'tan 14 Ocak'a kadar Merkür'ün geri hareket etmesi, çalışma hayatınızda bazı zorluklar ve sıkışıklıklar getirebilir. Günlük rutininizde angarya işlerin artabileceği, daha fazla problemle uğraşmanız gerekebileceği bir dönem olacak. Faturalar, iş yoğunluğu ve günlük koşturmalar sizi biraz yorabilir. Bu süreçte sağlığınıza biraz daha fazla özen göstermeniz ve yanınızda çalışan kişileri daha iyi organize etmeniz gerekebilir.


Venüs'ün 4 Aralık - 29 Aralık tarihleri arasında Akrep burcunda olması, size ev, emlak ve arsa konularında şans ve destek verebilir. Eğer çözemediğiniz bir evle ilgili bir problem varsa, bu dönemde destek alarak çözüme ulaşabilirsiniz. Ayrıca, anne ve babanızdan da destek görebilir ve ev içinde sevdiklerinizle daha güzel vakit geçirebilirsiniz. Ev partileri düzenleyebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.


Ayrıca, 27 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay size, hayatınızda kimin dost kimin düşman olduğuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Herkesi hayatınızda tutmanıza gerek olmadığını belirtiyor. Dolunay döneminde size iyi gelen ilişkileri koruyup, negatif etkileri olan ilişkilerden uzaklaşmanız önemli olacak.


Aslan burcu yorumu Özet olarak, sevgili Aslan, Aralık ayında şanslı olduğunuz konular var. Ev, emlak ve arsa gibi konularda avantajlar elde edebilirsiniz. Ancak günlük rutin işleriniz ve sağlığınız konusunda dikkatli olmanız gereken bir süreç de geçireceksiniz. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler ve fırsatlar söz konusu olacak. Pozitif enerjinizi koruyarak, bu ayı keyifle geçirebilirsiniz.


Astrolog Arif AYDIN


5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page