top of page
Profesyönel Astroloji Danışmanlığı

Bırakın Yıldızlar Size Yol Göstersin...

  • YouTube
  • Instagram
  • TikTok
  • Twitter
  • Facebook
Hangi Konularda Desteğe İhtiyacınız var?

İlişkiler / Aşk / Evlilik / Boşanma Kariyer / Sağlık / Aile / Para / Karma

I can help you
Readings
About
Arif Aydın Kimdir
Arif Aydın Hakkında

Astrolog Arif Aydın Hakkında:

Arif aydın astrolojiye yeni bir soluk getiren Astrologdur. Gerek eğitimi gerekse derin araştırmaları sonucu Astroloji, psikoloji ,karma ve dini konularını harmanlayıp sentezlemesi sonucu astrolojinin gerçek hayatla buluşturan, tamamen çalışan inkar edilemez taraflarını insanlığın hizmetine sunmuştur…

Arif Aydın Astroloji bilgisi ile bir çok alana destek olmaktadır. Psikolog, aile terapistleri ruhsal alanda çalışanlar, theta healer, accees bars kolaylaştırıcıları, ve kişisel gelişimciler gibi bir çok alanda faaliyet gösteren dostlarının içinden çıkamadığı durumlarada da astrolojik çözümler sunabilmektedir… 

 

Uzun yıllar islami araştırmalar yapmış, 26 çeşit tefsir 32 çeşit mealden kuran ı karşılaştırmalı okumuş  ve aklınıza gelebilecek her türlü dini konularda yıllar süren araştırmalar yapmış olan Arif Aydın, Din ve astroloji arasındaki bilgileri sentezlemiştir. Bu sentez bilgiler onun, astroloji alanında büyük keşifler yapmasına sebep olmuştur. Bulgu ve bilgilerini youtube kanalında paylaşan Arif Aydın’ın bu alanda yaptığı büyük keşifler oldukça heyecan vericidir. 

 

Ayrıca astroloji, burçlar, üzerine yaptığı keşifler ile psikoloji bilimine katkı sağlayabilecek keşifleri bulunmaktadır. Astroloji alanındaki bulguları bilimsel alana taşınabilecek niteliktedir. 

 

İnsan ve evren arasındaki eş zamanlılıkların deneysel olarak gözlemenebildiğini öne sürmekte ve bunu kanıtlayabilmektedir. 

Kişilerin karakter özellikleri bilinçdışı dürtü mekanizmalarının oluşumlarının Astrolojik ilişkisini açıklayabilmektedir. Bu bağlamda kişinin dünyadaki konumu ile  gezegen yıldız kombinasyonları arsındaki ilişkisini ve bunların enerjik yapılarının insan, toplum ve canlılık üzerindeki etkilerini gözlemlere dayalı olarak edindiği bilgileri youtube kanalı ve astroarif.com web sitesinde paylaşmaktadır. Mevcut astroloji anlayışının üzerinde keşif ve bulgularını paylaşan “Astrolog arif”, youtube kanalında ilgiyle izlenmektedir. 

 

Astrolojinin bitmeyen bir derya olduğunu niteleyen Astrolog Arif Aydın, astroloji alanındaki çalışmaları ve keşifleri halen devam etmektedir.

 

Arif Aydın'ın amacı astrolojiyi tekrar keşfetmek değil, mevcut astroloji anlayışındaki çalışan deneysel gözlemlenebilir alanları insanlığın hizmetine sunmaktır..

 

Astrolog arif ayrıca astroloji eğitimleri ve özellikle astrolojinin fal kısmıyla değil gerçek astrolojinin  çalışan kısımları ile ilgili eğitimler, kurslar seminerler vermektedir. 

 

Öğrencileri tarafından çok sevilen ve takdir edilen  Astrolog Arif  Aydın için öğrencileri  onun gerçek bir üstat olduğunu ve üst düzey bir bilgiye sahip olduğunu dile getirmektedirler. 

 

Astrolog Arif'ten astroloji eğitimi ve danışmanlık almış bütün öğrencileri ve danışanları, “ büyük bir uyanış ve açılım yaşadıklarını ifade etmektedirler.” Hayatla ve insanlarla olan farkındalıkları ciddi anlamda geliştiğini ve hayatlarındaki bir çok alanı çözüme ulaştırabilmenin yolunu öğrendiklerini ifade etmişlerdir. 

 

Ayrıca Astrolog Arif verdiği eğitimler için öğrencileri demiştir ki “derslerde sadece astroloji öğrenmiyorsunuz…. Derslerde hayata dair pek çok şey öğreniyorsunuz.”  derslerde astroloji ile bir bütün olarak din felsefe psikoloji sosyoloji kişisel gelişim, ezoterizm, hermetizm, healing, quantum düşünce  gibi konularla ile ilgili de bir çok bilgi öğretildiğini ve astroloji eğitiminin bu konularla harmanlanınca mükemmel bir bütün olduğunu ifade etmişlerdir. 

 

 Ayrıca doğum haritası danışmanlığı veren Astrolog Arif aydın, doğum haritası analizi yaparken kişinin karmik astrolojik yapısından psikoastrolojik yapısı, tekamül açısından, hayat sınavları ve onu zorlayan konular ve bunları nasıl çözebileceği ile ilgili bilgilerde aktarmaktadır…  İnsların kişisel haritalarında hayatın rüzgarını nasıl arkalarına alabileceklerinin yönetmleri hakkında bilgilerde vermektedir.

 

Kişinin kariyer, aşk, ilişkiler, evlilik aile gibi konularda yaşam kalitelerini nasıl artırabileceklerini ve bu alanlardaki  potansiyellerini daha fazla nasıl ortaya çıkarabileceklerini astroloji danışmanlığı alan kişilere anlatmaktadır. 

 

Özellikle ilişki analizlerinde nokta atışı tespitleri bulunan arif aydın, ciddi ilişkiler ve evlilik gibi konularda mutlak suretle astroloji danışmanlığı almalarını insanlara önermektedir.

 

Astrolog arif şu açıklamayı yapmaktadır. Bu dünya hepimiz birbirine yakın ama farklı amaçlarla geldik. Bazılarımız evliliği deneyimlemeye gelmişken bazılarımızda, kendi hayatının sorumluluğunu almaya gelmiş bir bekar olabilir. Diğer taraftan yine bazılarımız pozitif karmalar sonucunda gönlünce yaşamaya gelmişken, yine, bazılarınız kariyer yapmaya, bazılarınız para kazanmaya  ve kişilerin haritalarına göre bir çok görevlerle geldiniz. Konfor alanında çıkmak istemeyen insanlar hayata geliş nedeninin tersine kürek çekmek yerine doğru yere kanalize olabildiğinde mutluluğuda ve refahı da  yakalayabileceklerdir…

Doğum haritalarında karmik kökenleri incelendiğinde herkesin bu dünyaya evlenmeye zengin olmaya gelmediğinide fark edebileceksiniz. peki o halde niye geldiniz işte bunun cevabı haritanızda “ şeklinde ifade etmektedir.

 

Astrolog Arif Aydın İktisadi idari bilimleri fakültesi mezun olup. Banka finans ve sigortacılık yaşam koçluğu gibi konularda eğitimler almış ve vermiştir. Ayrıca Kuruluş ve işletmelerin ticari faaliyetleri ile ilgili  astrolojik katkıların yanı sıra  insan kaynakları çözümleri sunmuştur…

Şu anda ise Lunaris Astroloji Akademisi kurucusu olan Astrolog arif aydın vergiye tabi resmi astrolog dur. Uzun yıllardır bu alanda bilgi ve birikimleri aktararak, seminerler, toplantılar, eğitimler ve astroloji danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

 

Astrolog arif den eğitim ve danışmanlık almak için astroarif.com a ulaşabilirsiniz.

BİZİM İÇİN NE DEDİLER

Bundan 6 ay önce zorlu bir dönemimde ilk danışmanlığımı aldım Arif hocadan. Bilgisi ve tavsiyeleri sayesinde bu zorlu dönemimi en az zararla atlattım. Danışmanlığı kadar eğitimleri de mükemmel ve bilgilendirici.
Kesinlikle herkese tavsiye ederim. 

Buket Özyürek

Testimonials
Contact
İLETİŞİM
Doğum Haritası Ve Danışmanlıklar için randevularımız online zoom üzerinden verilmektedir.
Tel: +905432090444
Email: arifaydin43@hotmail.com
Antalya / Konyaaltı

Tesekkurler

bottom of page